Al. N.M.P. 1 lok. nr 2

42-202 Częstochowa

691-35-88-33

[email protected]

O kancelarii

Kancelaria Radcy Prawnego Jolanta Mietelska jest dynamicznie rozwijającą się kancelarią, prowadzoną przez radcę prawnego Jolantę Mietelską od 2011 r. w Częstochowie. Kancelaria koncentrując się na indywidualnych potrzebach każdego z Klientów i szukając dla niego najkorzystniejszych rozwiązań prawnych kieruje się najwyższymi standardami etycznymi, profesjonalizmem świadczonych usług oraz zasadą zapewnienia Klientom pełnego komfortu w świadomym i swobodnym realizowaniu swoich celów biznesowych.

Radca prawny Jolanta Mietelska jest absolwentką Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, posiadającą między innymi ponad dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe prawnicze.
W październiku 2005 r. ukończyła podyplomowe roczne Studium Europejskiego Prawa Gospodarczego zorganizowane przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Opolu- Delegaturę w Częstochowie. Praktykę prawniczą rozpoczęła już w trakcie studiów podczas, których praktykowała w kancelarii radcowskiej, notarialnej i adwokackiej w Częstochowie. Swoje doświadczenie zawodowe miała również okazję pogłębić, świadcząc pomoc prawną na rzecz podmiotów korporacyjnych oraz osób fizycznych, w ramach Kancelarii Prawniczej Field, a także Kancelarii Beza, Biewald i Dziuk spółka partnerska oraz wcześniej, zajmując stanowisko asystencko-sekretarskie w Kancelarii Adwokackiej Małgorzaty Przysucha. Obecnie wykonuje zawód radcy prawnego w ramach własnej kancelarii. Od 2011 r. jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Opolu (wpis pod nr OP-C-613/2011).

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółową ofertą Kancelarii !